Poliklinik - <br /><b>Warning</b>: Use of undefined constant ek - assumed 'ek' (this will throw an Error in a future version of PHP) in <b>/home/u719494357/domains/caldiranmerkez1noluasm.com/public_html/bolum.php</b> on line <b>79</b><br /><br /><b>Warning</b>: Illegal string offset 'siteadi' in <b>/home/u719494357/domains/caldiranmerkez1noluasm.com/public_html/bolum.php</b> on line <b>79</b><br />e

Poliklinik

Poliklinik

Aile Sağlığı Merkezimiz hafta içi her gün saat 7:00 – 18:00 saatleri arasında açıktır.Poliklinik hizmetleri saatleri her Aile Hekiminin kapısında asılı bulunmaktadır.Ayrıca ilgili aile hekiminin internet sayfasından çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Her Aile Hekiminin çalışma saatleri arasında mobil hizmet ve yerinde sağlık hizmeti bulunmaktadır.Belirlenen saatler arasında Aile Hekiminiz,Aile Sağlığı Merkezinde bulunmayabilir.Lütfen Aile Hekiminizin poliklinik saatleri arasında Aile Sağlığı Merkezine başvuru yapmaya dikkat ediniz.

Aile Sağlığı Merkezimize geldiğinizde öncelikle alt kattaki sıramatikten sıra numaranızı alınız.Sıranız geldiği zaman Aile Hekiminizin odasına girerek muayene olabilirsiniz.

Hasta, Aile Sağlığı Merkezi’ne gelmeden raporlu dahi olsa ilaç yazdırmak suçtur.Aile Hekiminize bu konuda ısrar etmeyiniz.Yaptığınız her türlü başvuruda karışıklıklara yol açmamak için T.C. kimliğinizi lütfen yanınızda bulundurunuz.

Reçete yazımı, rapor verilmesi, sevk işlemleri ve kan alma işlemleri; Aile Hekiminizin uygun görmesi hallerinde uygulanır. bu konularda ısrarcı olunması suçtur. ısrarcı olunması hukuki yaptırımlar gerektirdiği için ilgili birimlere başvuruda bulunulacaktır.

Bize Ulaşın